Bonita to nowoczesne meble łazienkowe, które pod względem estetycznym stanowią prawdziwy przełom: łączą obłe kształty umywalki nablatowej z kubistyczną bryłą szafek. Całość stanowi doskonałą jedność między innymi dzięki przeniesieniu linii umywalki na frezy, które zastępują w tej linii uchwyty meblowe, sprawiając, że jest to znakomita propozycja dla minimalistycznych łazienek z charakterem. Linia Bonita jest dostępna w dwóch podstawowych wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Precyzyjnie wykończone płyty meblowe są idealnie spasowane, dzięki czemu nic nie zakłóca geometrycznej symetrii, stanowiącej idealną podstawę klasycznych, prostych aranżacji. W nowoczesnych wnętrzach zaś szczególnie cenne jest usunięcie uchwytów oraz wyraziste, proste, czytelne linie. Meble łazienkowe z serii Bonita dzięki prostej bryle podstawowej przyciągają uwagę jedynie starannością i wysublimowaną prostotą. Zachowanie klasycznej bryły pozwala na zapewnienie maksymalnej wygody korzystania z pojemnego wnętrza mebli z linii Bonita, a precyzja wykonania i przemyślane systemy łączenia elementów meblowych gwarantują olbrzymią wytrzymałość i stabilność. Szuflady w szafce i drzwi w regale są wyposażone w system cichego domykania. Przestrzeń użytkowa została podzielona w szafce na dwie wygodne, pojemne szuflady, a w regale na kilka półek ukrytych za dwojgiem drzwi. Do wykonania mebli wykorzystane zostały spójne płyty meblowe oraz okleiny wykończeniowe o podwyższonej odporności na zarysowania i działanie wilgoci. Jest to materiał całkowicie niewrażliwy na promieniowanie UV, a więc kolor nie zmienia się z czasem. Wnętrza mebli wykończone są z dużą precyzją, brak tu jakichkolwiek nieosłoniętych powierzchni, dzięki czemu ryzyko wypaczenia pod wpływem wilgoci jest bliskie zeru. Meble łazienkowe Bonita zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które szukają dopracowanych i nowoczesnych, ale stonowanych rozwiązań estetycznych, zapewniających maksymalną funkcjonalność.

BONITA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Regał wysoki BON-B-RW Regał wysoki BON-B-RW
Cena: 840,00 zł
szt.

Nowoczesny, bardzo ekskluzywny wiszący wysoki regał łazienkowy w białym kolorze wykonany na wysoki połysk z serii BONITA.

  • nowość
Regał wysoki BON-C-RW Regał wysoki BON-C-RW
Cena: 880,00 zł
szt.

Nowoczesny, bardzo ekskluzywny wiszący wysoki regał łazienkowy w czarnym kolorze wykonany na wysoki połysk z serii BONITA.

  • nowość
Szafka BON-B-U80/35/2 + umywalka ceramiczna LYRA-80 Szafka BON-B-U80/35/2 + umywalka ceramiczna LYRA-80
Cena: 1 180,00 zł
szt.

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w białym kolorze wykonana na wysoki połysk wraz z białą, ceramiczną umywalką z serii BONITA.

  • nowość
Szafka BON-C-U80/35/2 + umywalka ceramiczna LYRA-80 Szafka BON-C-U80/35/2 + umywalka ceramiczna LYRA-80
Cena: 1 220,00 zł
szt.

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w czarnym kolorze wykonana na wysoki połysk wraz z białą, ceramiczną umywalką z serii BONITA.

  • nowość
Szafka BON-B-U100/35/2 + umywalka ceramiczna LYRA-100 Szafka BON-B-U100/35/2 + umywalka ceramiczna LYRA-100
Cena: 1 310,00 zł
szt.

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w białym kolorze wykonana na wysoki połysk wraz z białą, ceramiczną umywalką z serii BONITA.

  • nowość
Szafka BON-C-U100/35/2 + umywalka ceramiczna LYRA-100 Szafka BON-C-U100/35/2 + umywalka ceramiczna LYRA-100
Cena: 1 350,00 zł
szt.

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w czarnym kolorze wykonana na wysoki połysk wraz z białą, ceramiczną umywalką z serii BONITA.

  • nowość
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl