Elegante to klasyczna kolekcja mebli łazienkowych. Inspiracją do stworzenia tej unikalnej linii był wygląd antycznych wykończeń drewnianych z dobrze widocznym usłojeniem, atrakcyjną kolorystyką, ale w prostym kształcie. Nieskomplikowana bryła stanowi znakomity sposób na wyeksponowanie najbardziej efektownych wzorów drewna. Uproszczony projekt, pozbawiony wystających uchwytów meblowych, na rzecz uchwytów ukrytych w rantach frontów to doskonałe rozwiązanie dopasowujące się do estetyki aranżacji wnętrza. W klasycznym wnętrzu podstawową zaletą tej serii będzie prostota, natomiast w nowoczesnym wnętrzu charakter łazienki podkreślą właśnie takie detale, jak innowacyjne podejście do kwestii uchwytów oraz doskonale wykończona powierzchnia o trójwymiarowej strukturze. Do wyboru są dwa odmienne wykończenia: antyczna biel i drewno antyczne.

Linia mebli łazienkowych Elegante wyróżnia się doskonałym, funkcjonalnym projektem - pojemne szuflady pomieszczą wszystkie podręczne, niezbędne w łazience przedmioty a przemyślany układ półek z możliwością regulacji sprawia, że nawet z ustawieniem wysokich pojemników z kosmetykami nie powinno być żadnych problemów. Ważnym elementem wpływającym na komfort codziennego użytkowania jest system cichego domykania drzwi i szuflad. Poza oczywistą korzyścią, jaką jest unikanie hałasu, pozwala to również ochronić płytę, z której wykonane są meble, przed uszkodzeniami mechanicznymi.

ELEGANTE antyczna biel

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Szafka ELG-B-U100/48/2 + umywalka UM-1000C Lucia Szafka ELG-B-U100/48/2 + umywalka UM-1000C Lucia
Cena: 1 415,00 zł
szt.

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w kolorze antycznej bieli wraz z białą, dolomitową umywalką z serii Elegante.

Szafka ELG-B-U120/48/4 + umywalka UM-1200D Lucia Szafka ELG-B-U120/48/4  + umywalka UM-1200D Lucia
Cena: 1 935,00 zł
szt.

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w kolorze antycznej bieli wraz z białą, dolomitową, podwójną umywalką z serii Elegante.

Szafka ELG-B-U60/48/2 + umywalka UM-600C Lucia Szafka ELG-B-U60/48/2 + umywalka UM-600C Lucia
Cena: 1 105,00 zł
szt.

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w kolorze antycznej bieli wraz z białą, dolomitową umywalką z serii Elegante.

Szafka wisząca ELG-B-W40/72 Szafka wisząca ELG-B-W40/72
Cena: 445,00 zł
szt.

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna wisząca szafka łazienkowa w kolorze antycznej bieli z serii Elegante.

Szafka z lustrem ELG-B-WL80/65 Szafka z lustrem ELG-B-WL80/65
Cena: 490,00 zł

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna wisząca szafka łazienkowa z lustrem w kolorze antycznej bieli z serii Elegante.

Regał ELG-B-RW Regał ELG-B-RW
Cena: 880,00 zł
szt.

Nowoczesny, bardzo ekskluzywny, 2-drzwiowy regał łazienkowy w kolorze antycznej bieli z serii Elegante.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl