Olimpia to bez wątpienia jedna z najbardziej prestiżowych kolekcji mebli w ofercie. Jest to propozycja niezwykła, ponieważ zamiast klasycznych płyt meblowych, do stworzenia frontów użyty został gięty MDF: materiał niezwykle trwały, niesamowicie piękny, mający niepowtarzalny charakter, którego, nawet mając do dyspozycji całą współczesną technologię, podrobić się właściwie nie da. Dodatkowe walory estetyczne zapewniają wstawki w kolorze blatu. Korpusy lakierowane są na biały połysk, natomiast blaty i wstawki wykończone są wysokiej jakości folią w kolorze wenge. Skontrastowanie tych dwóch odcieni zapewnia niezwykły efekt, będący pomostem między klasycznym, a współczesnym podejściem do wykończenia drewna. Całości dopełniają ceramiczne umywalki nablatowe, które dodatkowo podkreślają niezwykłość całego układu barw i kształtów.

Także funkcjonalność mebli jest utrzymana na najwyższym poziomie. Dzięki skrupulatnemu planowaniu wnętrza szafek, mimo nietypowego kształtu bryły, wewnątrz można zmieścić naprawdę sporo, co pozwala utrzymać łazienkę w nieskazitelnej czystości i cieszyć się pięknym wyglądem najważniejszego pomieszczenia w domu, jednocześnie nie tracąc nic z podstawowej funkcjonalności. Wszystkie drzwi i szuflady zostały wyposażone w system cichego domykania, co dopełnia całości eleganckiego projektu. Seria Olimpia jest wykończona w taki sposób, aby z powodzeniem służyć przez długie lata mimo podwyższonej wilgotności i stosunkowo wysokiej temperatury - meble gięte są doskonale zabezpieczone i świetnie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach.

OLIMPIA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Szafka OLP-B-U70 + umywalka ceramiczna AREDA-42 Szafka OLP-B-U70 + umywalka ceramiczna AREDA-42
Cena: 1 660,00 zł
szt.

Ekskluzywna szafka łazienkowa gięta w białym, lakierowanym kolorze z dodatkiem wstawek oraz blatem w kolorze wenge wraz z białą, ceramiczną umywalką nablatową z serii OLIMPIA.

Szafka OLP-B-U100 + umywalka ceramiczna AREDA-42 Szafka OLP-B-U100 + umywalka ceramiczna AREDA-42
Cena: 2 000,00 zł
szt.

Ekskluzywna szafka łazienkowa gięta w białym, lakierowanym kolorze z dodatkiem wstawek oraz blatem w kolorze wenge wraz z białą, ceramiczną umywalką nablatową z serii OLIMPIA.

Szafka OLP-B-U150 + dwie umywalki ceramiczne AREDA-42 Szafka OLP-B-U150 + dwie umywalki ceramiczne AREDA-42
Cena: 3 020,00 zł
szt.

Ekskluzywna szafka łazienkowa gięta w białym, lakierowanym kolorze z dodatkiem wstawek oraz blatem w kolorze wenge wraz z dwiema białymi, ceramicznymi umywalkami nablatowymi z serii OLIMPIA.

Lustro w ramie OLP-W-L100/65 Lustro w ramie OLP-W-L100/65
Cena: 290,00 zł
szt.

Lustro łazienkowe w ramie w kolorze wenge z serii OLIMPIA.

Lustro w ramie OLP-W-L70/80 Lustro w ramie OLP-W-L70/80
Cena: 250,00 zł
szt.

Lustro łazienkowe w ramie w kolorze wenge z serii OLIMPIA.

Regał niski OLP-B-RN Regał niski OLP-B-RN
Cena: 1 330,00 zł
szt.

Ekskluzywny niski regał łazienkowy gięty w białym, lakierowanym kolorze z dodatkiem wstawek w kolorze wenge z serii OLIMPIA.

Regał wysoki OLP-B-RW Regał wysoki OLP-B-RW
Cena: 2 250,00 zł
szt.

Ekskluzywny wysoki regał łazienkowy gięty w białym, lakierowanym kolorze z dodatkiem wstawek w kolorze wenge z serii OLIMPIA.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl