Royal to linia mebli łazienkowych, których projekt został opracowany z myślą o najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych łazienkach. Na kanwie prostych brył stworzone zostały meble o niezwykłym charakterze - nie są krzykliwe, ale epatują dyskretną elegancją, a to dzięki starannie dobranym, niepowtarzalnym uchwytom z oczkiem z kryształu Swarovskiego. Seria dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz czarnym. W obu przypadkach meble są wykończone na wysoki połysk, co doskonale licuje ze srebrną barwą ażurowych uchwytów. Projekt jest niezwykle precyzyjny, a wykonanie bardzo staranne. Dopełnieniem całości jest umywalka ceramiczna w kolorze białym z otworem na baterię. Jej kształt, mimo dużych wymiarów, jest lekki, linie miękkie, a całość sprawia wrażenie wypływającej na blat szafki. Nie jest to rozwiązanie typowe – nie bazuje na klasycznych bryłach, ale doskonale się z nimi komponuje, tworząc przyjemny dla oka kontrast między prostotą a wyszukaną elegancją o nienachalnym charakterze.

Jak przystało na meble królewskie, seria Royal góruje nad większością alternatywnych propozycji praktycznymi zastosowaniami - nowatorska konstrukcja syfonu umywalkowego pozwoliła na znaczące zwiększenie ilości dostępnego w szafce miejsca i zamontowanie w niej praktycznego organizera. Wszystkie szuflady szafki i drzwi regału są wyposażone w mechanizmy cichego domykania, a wykończenia wykonane są z najlepszych materiałów zabezpieczonych dekoracyjną folią meblową, która zachowuje swój piękny wygląd przez długie lata. Seria Royal wyróżnia się także nietypowymi uchwytami - są one bardzo dekoracyjne, a dzięki wykonaniu z bardzo dobrych materiałów nie zabrudzą się ani nie zużyją, zawsze już zostając ozdobą każdej aranżacji łazienki. Seria mebli łazienkowych Royal została przygotowana z myślą o osobach, które szukają sposobu na niezwykłe, ale proste wykończenie łazienki. Dzięki przemyślanemu projektowi i najlepszym dostępnym na rynku materiałom można uznać te meble, jeśli nie za najlepszy, to na pewno jeden z najlepszych sposobów na zaspokojenie tych potrzeb.

ROYAL

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Regał wysoki ROL-B-RW Regał wysoki ROL-B-RW
Cena: 820,00 zł
szt.

Nowoczesny, bardzo ekskluzywny wiszący wysoki regał łazienkowy w białym kolorze wykonany na wysoki połysk z serii ROYAL.

  • nowość
Regał wysoki ROL-C-RW Regał wysoki ROL-C-RW
Cena: 830,00 zł
szt.

Nowoczesny, bardzo ekskluzywny wiszący wysoki regał łazienkowy w czarnym kolorze wykonany na wysoki połysk z serii ROYAL.

  • nowość
Szafka ROL-B-U100/45 + umywalka ceramiczna VERONI-100/50 Szafka ROL-B-U100/45 + umywalka ceramiczna VERONI-100/50
Cena: 1 740,00 zł
szt.

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w białym kolorze wykonana na wysoki połysk wraz z białą, ceramiczną umywalką z serii ROYAL.

  • nowość
Szafka ROL-B-U80/45 + umywalka ceramiczna VERONI-80/50 Szafka ROL-B-U80/45 + umywalka ceramiczna VERONI-80/50
Cena: 1 580,00 zł
szt.

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w białym kolorze wykonana na wysoki połysk wraz z białą, ceramiczną umywalką z serii ROYAL.

  • nowość
Szafka ROL-C-U100/45 + umywalka ceramiczna VERONI-100/50 Szafka ROL-C-U100/45 + umywalka ceramiczna VERONI-100/50
Cena: 1 760,00 zł
szt.

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w czarnym kolorze wykonana na wysoki połysk wraz z białą, ceramiczną umywalką z serii ROYAL.

  • nowość
Szafka ROL-C-U80/45 + umywalka ceramiczna VERONI-80/50 Szafka ROL-C-U80/45 + umywalka ceramiczna VERONI-80/50
Cena: 1 600,00 zł
szt.

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w czarnym kolorze wykonana na wysoki połysk wraz z białą, ceramiczną umywalką z serii ROYAL.

  • nowość
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl