Cała prawda o czarnej łazience
Cała prawda o czarnej łazience

W ostatnich latach czarna ceramika łazienkowa oraz czarne meble cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób, którym zależy na oryginalnych aranżacjach łazienek. Warto przy tym wspomnieć, że ciemny wystrój tego typu pomieszczeń wpływa na ich niezwykle eleganckie wykończenie, które jednocześnie wyróżnia się nowoczesnością oraz funkcjonalnością. Dzieje się tak, ponieważ czarne meble oraz elementy armatury łazienkowej w połączeniu z ciepłym oświetleniem, na przykład ze złotymi kinkietami, sprawiają, że wnętrze łazienki zyskuje niepowtarzalny charakter i staje się ponadto niezwykle przytulne. Dzięki temu łazienki w ciemnym wykończeniu stanowią wyjątkowe miejsce do relaksu i odprężenia.

Łazienka w czerni - o czym warto pamiętać, tworząc jej projekt?

Niewątpliwą zaletą czarnych mebli łazienkowych oraz czarnej ceramiki i armatury okazuje się fakt, że bardzo dobrze komponują się one z innymi odcieniami. Dzięki temu łazienka w czerni często wyróżnia się kontrastowymi kolorami, na przykład złotem, czerwienią czy zielenią, a także świetnie prezentuje się w połączeniu z drewnianymi elementami. Dlatego też podczas tworzenia projektu łazienki nie należy obawiać się, że wnętrze okaże się zbyt ciemne lub pozbawione jakichkolwiek żywych odcieni. Jako producent mebli łazienkowych wykonujemy między innymi czarne meble, które wyróżniają się niewielkimi złotymi dodatkami - w przypadku szafek pod umywalkę są to między innymi złote uchwyty do szuflad. Tego typu detale skutecznie ożywiają wnętrze, sprawiając przy tym, że wydaje się ono niezwykle eleganckie i nowoczesne.

Oprócz czarnych mebli łazienkowych warto zwrócić uwagę na takie elementy wnętrza jak czarna ceramika łazienkowa i czarna armatura. Czarne umywalki łazienkowe o matowym albo błyszczącym wykończeniu bardzo dobrze prezentują się w połączeniu z drewnianymi szafkami pod umywalkę, dodając wówczas aranżacji charakteru. Dlatego też w ofercie sklepu Grekon można znaleźć starannie wykonane umywalki nablatowe lub wpuszczane w blat, które występują w różnych wymiarach i świetnie wyglądają zarówno w małych, jak i większych łazienkach. Z kolei czarna armatura łazienkowa, na przykład matowe baterie umywalkowe, to elementy, które można z powodzeniem łączyć nawet z białą ceramiką, wplatając tym samym nieco nowoczesności w klasyczne rozwiązania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl