Sposoby płatności

Istnieje kilka sposobów płatności za zakupy w naszym sklepie internetowym:

PRZELEW TRADYCYJNY

W tym przypadku należną kwotę należy wpłacić przelewem na konto bankowe. Opcja dostępna w przypadku przesyłki kurierskiej oraz odbioru osobistego. Przelewy należy kierować na konto bankowe podane poniżej. W tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia oraz imię i nazwisko lub nazwę firmy.

Numer konta:
47 2490 0005 0000 4600 5318 7881
Dane do wpłaty:
F.H.U. GREKON Bożena Krzykawska
ul. Robotnicza 19
32-200 Miechów

POBRANIE

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki, bezpośrednio u kuriera. Przy płatności za pobraniem, pamiętaj o wcześniejszym przygotowaniu odpowiedniej kwoty pieniędzy potrzebnej do zapłacenia za przesyłkę. Opcja dostępna dla przesyłek kurierskich. Należy pamiętać, że opcja płatności "za pobraniem" jest płatna dodatkowo 15,00 zł. Jest to opłata jaką pobiera firma kurierska za pobranie należności. Kwota ta jest wliczana do kosztów wysyłki.

GOTÓWKA

Opcja płatności gotówką dostępna jest w przypadku odbioru osobistego. W tym wypadku zapłaty dokonuje się bezpośrednio w punkcie odbioru, czyli w naszym sklepie stacjonarnym.

Adres odbioru osobistego:
F.H.U. GREKON
Klonów 109
32-222 Racławice
woj. małopolskie

PŁATNOŚCI ONLINE

Typy obsługiwanych kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl