Filmy instruktażowe

Zakładka "filmy instruktażowe" to zbiór publikacji multimedialnych mających na celu zaprezentowanie naszym Klientom cech i walorów użytkowych oferowanych przez nas produktów. W tej formie chcemy udostępnić Państwu poradnik zawierający wskazówki dotyczące prawidłowego funkcjonowania i eksploatacji naszych mebli łazienkowych oraz umywalek. Przedstawiamy tu m.in. instrukcję montażu i demontażu szuflady Modern Box. Prezentujemy sposób wypięcia szuflady z korpusu szafki, pokazujemy zasadę regulacji frontu szuflady. Instruujemy, jak właściwie wyregulować zawiasy w drzwiczkach aby idealnie działały, pokazujemy sposób montażu umywalek na naszych szafkach pod umywalkę i wiele innych przydatnych porad.

W tej zakładce zapoznamy Państwa również z właściwościami dolomitu przekonując o zaletach tego materiału jako surowca wykorzystywanego do produkcji umywalek.

Ponadto, prezentując poszczególne serie meblowe zapoznamy Państwa ze wszystkimi walorami estetycznymi i użytkowymi naszych mebli. Pochwalimy się technologią wykonania naszych produktów utwierdzając Państwa w przekonaniu, że decyzja o zakupie naszych mebli i umywalek to bardzo dobry wybór.

Prezentacja systemu cichego domykania:

Jak wypiąć front szuflady w meblach łazienkowych:

Jak wyregulować front szuflady:

Jak wypinać drzwiczki w meblach łazienkowych:

Jak zamontować przelew w umywalce:

Jak zamontować umywalkę na szafce łazienkowej:

Jak wyjąć szufladę Modern Box:

Prezentacja mebli łazienkowych z serii FOKUS:

 

Wszystkie filmy instruktażowe oraz prezentacje naszych mebli znajdą Państwo na naszym kanale YouTube:

GREKON.pl - YouTube

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl