Producent mebli łazienkowych

Producent mebli łazienkowych GANTE

Producent mebli łazienkowych

Marka GANTE

Firma GREKON jest polskim producentem nowoczesnych mebli łazienkowych pod marką GANTE. Produkty firmowane tą nazwą charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem z najlepszych dostępnych na rynku materiałów oraz niepowtarzalnym designem, który - choć oparty na sprawdzonych wzorcach - wykorzystuje także wszelkie możliwości nowoczesnych materiałów i technologii. Wyznaczając trendy w zakresie wystroju wnętrz łazienkowych, nie zapominamy o tym, co najważniejsze, czyli funkcjonalności mebli.

Nowoczesny park maszynowy dedykowany wyłącznie produkcji mebli łazienkowych pozwala na estetyczną obróbkę wszystkich materiałów, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że każdy przygotowany projekt znakomicie trafia w gusta użytkowników. Do produkcji mebli łazienkowych wykorzystywane są materiały dostarczane przez zweryfikowanych i wiarygodnych partnerów z Polski i UE, co daje pewność, że będą one znakomicie sprawdzały się również przy podwyższonej temperaturze i wilgotnością.

Produkcja mebli łazienkowych krok po kroku

Produkcja mebli łazienkowych rozpoczyna się w biurze projektowym GREKON, a każdy przygotowany projekt jest następnie wnikliwie sprawdzany. Wyprodukowane na jego podstawie meble przechodzą drobiazgową kontrolę jakości jeszcze na linii produkcyjnej i w razie konieczności wprowadzane są na bieżąco poprawki, które mają zwiększyć użyteczność oraz estetykę konkretnych rozwiązań. Wiele mebli łazienkowych produkowanych jest w kilku wersjach kolorystycznych wykończenia, aby zaspokoić potrzeby wszystkich inwestorów. W każdym jednak przypadku niezmienna jest wysoka jakość i funkcjonalność. GREKON stosuje nowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak systemy cichego domykania drzwi i szuflad, a także systemy otwierania bezuchwytowego.

Meble łazienkowe firmy GREKON to rozwiązanie dla najbardziej wymagających - dla tych z inwestorów, którzy chcą być pewni maksymalnej funkcjonalności, ale nie kosztem estetyki wnętrza. Dzięki starannie dopracowanym liniom mebli GREKON jest to naprawdę możliwe.

Producent mebli łazienkowych do każdej łazienki

Meble łazienkowe marki GANTE wpasują się niemal do każdej łazienki, niezależnie od stylu. Posiadamy w ofercie meble zarówno nowoczesne, klasyczne jak i starodawne. Zadbaliśmy również o to, aby fani stylu skandynawskiego, loftowego czy też glamour znaleźli coś dla siebie. Nieustannie podążamy za modą i oczekiwaniami naszych Klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl