Fokus to bardzo rozbudowana kolekcja mebli łazienkowych w wielu wersjach kolorystycznych. Połączenie klasycznych, prostych brył pozbawionych dekoracyjnych wykończeń z nowoczesnym, ergonomicznym i estetycznym uchwytem aluminiowym dało niezwykłe efekty. Z jednej strony są to bowiem bardzo proste w odbiorze, klasyczne meble, ale z drugiej, jest w nich coś, co zdecydowanie nie pasuje do nudnej charakterystyki spartańskich wykończeń. Odważna kolorystyka, idealny kształt wszystkich brył oraz dopasowanie estetyczne nawet najdrobniejszych elementów, łącznie z zawiasami i prowadnicami to efekt całościowego spojrzenia na projekt. Te meble z założenia miały być ładne w całości i w każdym szczególe - takie też są i stąd wynika ich niezwykłość. W zależności od wariantu kolorystycznego staną się częścią aranżacji klasycznych lub tych najbardziej nowoczesnych, ale w każdym przypadku dadzą coś więcej, niż tylko poprawę wyglądu - niezwykłą funkcjonalność.

Projektując linię mebli łazienkowych Fokus, postawiliśmy sobie wyzwanie, aby były to meble maksymalnie funkcjonalne - takie, których półki będziesz mógł wykorzystać zgodnie ze swoimi własnymi wymaganiami. Wymagało to wielkich nakładów pracy i zastosowania najlepszych materiałów - efektem są szafki, regały, lustra i wiele innych elementów. Codzienna eksploatacja nie jest w stanie w żaden sposób osłabić walorów estetycznych tych mebli - zawsze będziesz mógł cieszyć się ich znakomitym wyglądem

Do jakich wnętrz będą pasowały meble z serii Fokus? Są bardzo uniwersalne, więc zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz będą dobrze pasowały, tym bardziej że ich design jest ponadczasowy, wykorzystuje niewyczerpujące się wzorce i materiały, które sprawdzą się w każdej aranżacji.

FOKUS antyczne drewno

  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl