Jak zmienić wygląd swojej łazienki tanim kosztem?
Jak zmienić wygląd swojej łazienki tanim kosztem?

Wymień stare okucia na nowe i odmień swoją łazienkę!

Okucia, czyli uchwyty do mebli łazienkowych i nóżki to niepozorne, lecz bardzo istotne elementy. Pełnią dwojaką funkcję – służą zarówno jako akcesoria przeznaczone do ustawienia mebli na posadzce i ułatwienie ich otwierania, jak i są ozdobą mebli i całego wnętrza. Zwłaszcza ta druga rola jest bardzo istotna, gdyż wybór odpowiednich okuć ma ogromny wpływ na wygląd naszych mebli, a także jest w stanie całkowicie go odmienić! Warto tę właściwość wykorzystać, planując zmianę aranżacji domowej łazienki.

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór okuć do mebli łazienkowych, dzięki którym w prosty i szybki sposób można całkowicie odmienić wystój pomieszczenia. Do wyboru są niedrogie i łatwe w montażu uchwyty meblowe oraz nóżki do mebli, którymi można zastąpić stare elementy i w ten sposób wykorzystać je do zmiany wystroju łazienki.

Okucia do mebli łazienkowych są dostępne w różnych kolorach. Czarne idealnie współgrają z meblami w odcieniu naturalnego drewna, pozwalając na wprowadzenie do wnętrza modnego w ostatnich latach stylu industrialnego i loftowego. Złote elementy z kolei fantastycznie łączą się z meblami w kolorze białym, granatowym i czarnym. Zestawienie to jest charakterystyczne dla stylu glamour, modern classic i marine. Uniwersalnym wyborem będą natomiast srebrne uchwyty i nóżki, które pasują do większości styli i kolorów mebli.

Nowe dodatki łazienkowe = nowa łazienka!

Aby nadać domowej łazience zupełnie nowego wystroju, wystarczy także wymienić dodatki łazienkowe. Zupełnie nowy dywanik, kosz na pranie, zestaw łazienkowy z dozownikiem, mydelniczką i kubeczkiem i komplet ręczników to niedrogie w zakupie elementy łazienkowego wyposażenia, które wywierają jednak niebagatelny wpływ na wystrój całości. Dużą zmianę wizualną osiągniemy, zwłaszcza wybierając dodatki łazienkowe w zupełnie innej kolorystyce i stylistyce niż ta obecna w naszej łazience do tej pory.

Wymiana dodatków łazienkowych będzie świetnym pomysłem także w sytuacji, jeśli pierwotny wystrój łazienki był planowany w pośpiechu, a dodatki dobierane przypadkowo, bez większego zastanowienia. Zmiana aranżacji łazienki to bowiem świetna okazja ku temu, aby teraz w przemyślany i zgodny z obecnymi trendami sposób podejść do urządzania łazienki oraz stosunkowo niskim kosztem i minimalnym wysiłkiem uzyskać harmonijny, spójny wystrój pomieszczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl