Meble łazienkowe w kolorze butelkowej zieleni

MEIVA

Meble łazienkowe Meiva w głębokim kolorze butelkowej zieleni to prosta, aczkolwiek nadal dość nietypowa propozycja. Wyróżniają się one prostą, bardzo uniwersalną pod kątem estetycznym bryłą. Głęboka, dość ciemna zieleń butelkowa to obecnie jedna z najczęściej poszukiwanych barw: odważna, ale nieekstrawagancka, pozytywna, ale nieprzerysowana, piękna, ale jednak nienarzucająca się. Uznaliśmy, że w połączeniu z absolutnie klasyczną, maksymalnie prostą byłą o wyraźnie zarysowanych krawędziach, pozwoli ona stworzyć świetną linię mebli do każdej łazienki. Całość jest wykonana z bardzo trwałej i odpornej płyty meblowej pokrytej specjalną, mocno przylegającą i trudną do zarysowania okleiną z delikatnie zarysowaną strukturą trójwymiarową. Nadal nie jest to wzór, który stawałby się dominujący, ale zdecydowanie wyróżnia się na tle prostszych wykończeń i zwraca na siebie uwagę. Monotonię bryły szafek skutecznie przełamuje duża umywalka dolomitowa w kolorze białym. Jest wpuszczana w blat – to najbardziej typowe rozwiązanie, które wiele osób uznaje za szczególnie praktyczne, a przy okazji najlepiej pasuje do tej serii pod względem estetycznym.

Technicznie zielone meble Meiva są równie doskonałe, co bardzo lubiane inne warianty kolorystyczne tej linii stylistycznej. To wciąż doskonałej jakości materiały, niezwykle precyzyjne wykończenie, które gwarantuje zwiększoną odporność na wilgoć, a także niezniszczalne zawiasy z cichym domykaniem i podobny system zastosowany w szufladach. Mocne, ale subtelne mocowania zapewniają bezpieczeństwo i stabilność, a we wnętrzu zielona Meiva jest wykończona z równą pieczołowitością, co od frontu. Proste, ergonomiczne uchwyty zapewniają maksymalną wygodę, a przetłoczenia we froncie zostały w sposób szczególnie dokładny zabezpieczone, aby i one bez szwanku zniosły wiele lat eksploatacji. Dzięki zaawansowanej technologii barwienia oklein, szafki nawet po długim czasie w niekorzystnych warunkach nie tracą swojego wdzięku Meiva to meble dla ludzi lubiących klasykę, ale w swojej zielonej wersji także dla tych, którzy chcą czymś przełamać przewidywalność najprostszych projektów bez poświęcania funkcjonalności mebla.

MVA-Z-U80/46/2 + MEWA-810C

Szafka MVA-Z-U80/46/2 +
umywalka MEWA-810C

MVA-Z-U100/46/2 + MEWA-1010C

Szafka MVA-Z-U100/46/2 +
umywalka MEWA-1010C

MVA-Z-W40/72

Szafka wisząca
MVA-Z-W40/72

MVA-Z-RW

Regał wysoki
MVA-Z-RW

MVA-Z-U120/46C + MEWA 1210C

Szafka MVA-Z-U120/46C +
umywalka MEWA 1210C

MVA-Z-U120/46/4 + MEWA-1210D

Szafka MVA-Z-U120/46/4 +
umywalka MEWA-1210D

MVA-Z-RN

Regał niski
MVA-Z-RN

 

FINEA

Linia mebli łazienkowych Finea to jedna z naszych najpopularniejszych serii. Teraz jest dostępna również z frontami w kolorze butelkowej zieleni. Jest to pewne odejście od klasycznej elegancji i prostoty stylu skandynawskiego, ale mimo wszystko odejście niedalekie. Prosty, głęboki, intensywny kolor może stanowić najlepszy sposób na ożywienie wnętrza i jego udekorowanie, a w łazienkach o barwniejszych aranżacjach będzie ciekawym silnym akcentem dodatkowym. Szerokie, proste, wyraźne frezy na frontach przełamują ich monotonię i stanowią maksymalnie dopasowaną formę dekoracyjnego wykończenia: nie są fantazyjne, ale wyraźnie urozmaicają odbiór całej bryły, jednocześnie w niczym nie ograniczając funkcjonalności mebli. Również z klasyki stylu skandynawskiego wywodzi się kształt dużych, bardzo poręcznych uchwytów meblowych zastosowanych we wszystkich modelach tej serii.

Klasyką stylu jest jednak przede wszystkim funkcjonalność. Proste wykończenie przestronnego wnętrza, dużo miejsca na przechowywanie tego wszystkiego, co trzeba mieć w łazience. Zawiasy i prowadnice z cichym domykaniem dopełniają obrazu całości. W serii Finea z zielonym wykończeniem blaty mają kolor naturalnego dębu, a na nich ustawiona może być albo bardzo tradycyjna umywalka dolomitowa z głęboką misą, albo nowocześniejsza, prostokątna, z misą ceramiczną. Oba rozwiązania zapewniają bardzo dużą trwałość i ergonomię. Również w tym przypadku jednak skupiliśmy się na tym, aby w ręce naszych Klientów oddać meble dopracowane do perfekcji pod względem funkcjonalnym, a jednocześnie takie, którym nie można niczego zarzucić, jeśli chodzi o rozwiązania estetyczne i technologiczne.

FNA-Z-U100/50/2 + FINI 600C

Szafka FNA-Z-U100/50/2 +
umywalka dolomitowa FINI 600C

FNA-Z-U100/50/2 + QUADRO

Szafka FNA-Z-U100/50/2 +
umywalka ceramiczna QUADRO

FNA-Z-RW

Regał FNA-Z-RW

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl