Producent mebli łazienkowych

Firma GREKON jest polskim producentem nowoczesnych mebli łazienkowych pod marką GANTE. Produkty firmowane tą nazwą charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem z najlepszych dostępnych na rynku materiałów oraz niepowtarzalnym designem, który - choć oparty na sprawdzonych wzorcach - wykorzystuje także wszelkie możliwości nowoczesnych materiałów i technologii. Wyznaczając trendy w zakresie wystroju wnętrz łazienkowych, nie zapominamy o tym, co najważniejsze, czyli funkcjonalności mebli.

Nowoczesny park maszynowy dedykowany wyłącznie produkcji mebli łazienkowych pozwala na estetyczną obróbkę wszystkich materiałów, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że każdy przygotowany projekt znakomicie trafia w gusta użytkowników. Do produkcji mebli łazienkowych wykorzystywane są materiały dostarczane przez zweryfikowanych i wiarygodnych partnerów z Polski i UE, co daje pewność, że będą one znakomicie sprawdzały się również przy podwyższonej temperaturze i wilgotnością.

Produkcja mebli łazienkowych rozpoczyna się w biurze projektowym GREKON, a każdy przygotowany projekt jest następnie wnikliwie sprawdzany. Wyprodukowane na jego podstawie meble przechodzą drobiazgową kontrolę jakości jeszcze na linii produkcyjnej i w razie konieczności wprowadzane są na bieżąco poprawki, które mają zwiększyć użyteczność oraz estetykę konkretnych rozwiązań. Wiele mebli łazienkowych produkowanych jest w kilku wersjach kolorystycznych wykończenia, aby zaspokoić potrzeby wszystkich inwestorów. W każdym jednak przypadku niezmienna jest wysoka jakość i funkcjonalność. GREKON stosuje nowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak systemy cichego domykania drzwi i szuflad, a także systemy otwierania bezuchwytowego.

Meble łazienkowe firmy GREKON to rozwiązanie dla najbardziej wymagających - dla tych z inwestorów, którzy chcą być pewni maksymalnej funkcjonalności, ale nie kosztem estetyki wnętrza. Dzięki starannie dopracowanym liniom mebli GREKON jest to naprawdę możliwe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl