Typy umywalek dostępnych w naszym sklepie. Sprawdź, jaką umywalkę warto wybrać!
Typy umywalek dostępnych w naszym sklepie. Sprawdź, jaką umywalkę warto wybrać!

Umywalka jest podstawowym elementem wyposażenia każdej łazienki. Warto ją wybrać z dużą starannością, aby mieć pewność, że będzie nam służyła w dobrym stanie i estetycznym wyglądzie przez długi czas. Specjalnie z myślą o najbardziej wymagających klientach opracowaliśmy naszą ofertę, w której znajdują się różne rodzaje umywalek – są to rozwiązania wykonane z wysokiej jakości materiałów, o różnych kształtach i kolorach. Wszystko po to, aby często zadawane pytanie, umywalka jaką wybrać, nie przysporzyło już nikomu problemów.

Jaka umywalka do łazienki? Ceramika kontra dolomit

W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje umywalek – klasyczne rozwiązania ceramiczne oraz nowoczesne umywalki dolomitowe. Umywalki ceramiczne to świetny wybór zwłaszcza dla miłośników tradycyjnych rozwiązań, którzy poszukują ekonomicznej w zakupie umywalki o klasycznym kształcie. Jako alternatywę dla sprawdzonych, ponadczasowych rozwiązań proponujemy natomiast nasze umywalki dolomitowe – są to nowoczesne produkty, wykonane z wysokiej jakości konglomeratu.

Dolomit to trwały, solidny i wytrzymały materiał kompozytowy, który powstaje z połączenia rozdrobnionego piasku dolomitowego z żywicą poliestrową. Pod względem właściwości użytkowych jest zbliżony do granitu, lecz w odróżnieniu od niego posiada gładką, pozbawioną porów strukturę. Nad klasyczną ceramiką góruje natomiast znacznie wyższą odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Unikalne właściwości dolomitu pozwalają ponadto na tworzenie na jego bazie ceramiki łazienkowej o wielu różnych kształtach, stąd to właśnie wśród nich znajdują się te najbardziej fantazyjne i ciekawe pod względem formy rodzaje umywalek.

Domowa umywalka - jaką wybrać ze względu na kształt?

W naszym sklepie internetowym znajdują się zarówno klasyczne umywalki prostokątne, kwadratowe, owalne i okrągłe, jak i rozwiązania o bardziej oryginalnych, nowoczesnych kształtach. Na szczególną uwagę zasługują bardzo modne w ostatnich latach umywalki nablatowe w formie misy, które swoim designem wprost nawiązują do tradycji antycznych. Dysponujemy zarówno modelami pojedynczymi, jak i praktycznymi umywalkami dwukomorowymi, które świetnie odnajdą się zwłaszcza w większych, małżeńskich łazienkach.

Omawiając rodzaje umywalek dostępnych w naszej ofercie, nie sposób nie wspomnieć także o modnych umywalkach kolorowych. Umywalki czarne, czerwone i szare (antracytowe) stanowią świetną alternatywę dla klasycznej, białej ceramiki łazienkowej i szczególnie efektownie prezentują się w nowoczesnych łazienkach, wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym oraz loftowych pokojach kąpielowych. Ponadto, w naszym sklepie online można zaopatrzyć się zarówno w samą umywalkę, jak i wybrać praktyczny zestaw szafka łazienkowa + umywalka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl