Meble łazienkowe w stylu loftowym

NEW YORK

Linia mebli łazienkowych New York to propozycja dla inwestorów ceniących sobie nowoczesny styl. Nawiązująca do stylistyki loftowej – połączenia praktyczności i prostoty charakterystycznego dla wczesnej epoki industrialnej – świetnie sprawdza się zarówno w małych łazienkach, jak i pokojach kąpielowych. Prosty, aluminiowy stelaż został pomalowany proszkowo na czarny mat: ta trwała powłoka lakiernicza chroni materiał przed uszkodzeniami, ale przede wszystkim daje niezwykłe wrażenia estetyczne. Płyty meblowe zostały wykończone w barwie naturalnego dębu: materiału, który stał się synonimem trwałości i odporności na zniszczenie. Płyty meblowe są – w przeciwieństwie do surowego drewna – odporne na wilgoć i zmiany temperatur, dlatego jeszcze lepiej sprawdzają się w łazienkach.

Całości dopełniają umywalki nablatowe bez otworów na baterię. Styl loftowy jest pełen takich właśnie prostych rozwiązań, przy czym w serii New York zastosowane zostały także nowoczesne zawiasy i prowadnice z cichym domykaniem. Prosta konstrukcja pozwala także na pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni: specjalnie zaprojektowany syfon od umywalki oraz ergonomiczne wnętrza szafek umożliwiają wygodne przechowywanie wszystkich kosmetyków i akcesoriów kąpielowych. Minimalistyczne uchwyty szuflad są bardzo wygodne, a przy tym świetnie wpisują się w charakterystyczną estetykę serii. Są inspirowane oryginalnymi rozwiązaniami stosowanymi w industrialnych loftach: proste, często niemal prymitywne w formie, ale świetnie dopracowane pod względem funkcjonalnym. Meble łazienkowe z serii New York stworzone zostały z myślą o inwestorach, którzy albo pokochali styl loftowy i sama estetyka jest dla nich poważnym argumentem, albo po prostu szukają prostych, estetycznych rozwiązań, które zapewnią maksymalną użyteczność.

NY-NE-U80-50-2 + PREMIUM 60 biała

Szafka NY-NE-U80/50/2 +
umywalka PREMIUM 60 biała

NY-NE-U100-50-2 + PREMIUM 60 biała

Szafka NY-NE-U100/50/2 +
umywalka PREMIUM 60 biała

NY-NE-U120-50-4 + PREMIUM 60 biała

Szafka NY-NE-U120/50/4 +
umywalka PREMIUM 60 biała

NY-NE-RW

Regał NY-NE-RW

NY-NE-U80-50-2 + PREMIUM 60 czarna

Szafka NY-NE-U80/50/2 +
umywalka PREMIUM 60 czarna

NY-NE-U100-50-2 + PREMIUM 60 czarna

Szafka NY-NE-U100/50/2 +
umywalka PREMIUM 60 czarna

NY-NE-U120-50-4 + PREMIUM 60 czarna

Szafka NY-NE-U120/50/4 +
umywalka PREMIUM 60 czarna

 

FOKUS LOFT

Kolekcja Fokus Loft jest modyfikacją bardzo popularnej serii Fokus. Została ona stworzona z myślą o łazienkach w stylu industrialnym, który zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju. Szafki w kolorze naturalnego dębu w zestawie z czarnymi umywalkami oraz czarnymi uchwytami doskonale wpisują się w styl loftowy.

Szafka FKS-NL-U50/39/2 +
umywalka Clever-500 czarna

Szafka FKS-NL-U60/39/2 +
umywalka Clever-600 czarna

Szafka FKS-NL-U80/39/2 +
umywalka Clever-800 czarna

FKS-NL-U50/39/3 + Clever-500 czarna

Szafka FKS-NL-U50/39/3 +
umywalka Clever-500 czarna

 

FKS-NL-U60/39/3 + Clever-600 czarna

Szafka FKS-NL-U60/39/3 +
umywalka Clever-600 czarna

 

FKS-NL-U80/39/3 + Clever-800 czarna

Szafka FKS-NL-U80/39/3 +
umywalka Clever-800 czarna

Szafka FKS-NL-U100/39/2 +
umywalka Clever-1000 czarna

Szafka FKS-NL-U120/39C +
umywalka Clever-1200C czarna

FKS-NL-U140/39C + Clever-1400C czarna

Szafka FKS-NL-U140/39C +
umywalka Clever-1400C czarna

 

FKS-NL-U100/39/3 + Clever-1000 czarna

Szafka FKS-NL-U100/39/3 +
umywalka Clever-1000 czarna

FKS-NL-U120/39/C3 + Clever-1200C czarna

Szafka FKS-NL-U120/39/C3 +
umywalka Clever-1200C czarna

FKS-NL-U140/39/C3 + Clever-1400C czarna

Szafka FKS-NL-U140/39/C3 +
umywalka Clever-1400C czarna

 

Szafka FKS-NL-U90/39/2L +
umywalka Clever-900L czarna

 

FKS-NL-RN/1

Regał z 1 szufladą
FKS-NL-RN/1

 

FKS-NL-RN/2

Regał z 2 szufladami
FKS-NL-RN/2

Szafka wisząca
FKS-NL-W30/72

Szafka wisząca
FKS-NL-W60/72

Regał z 1 szufladą
FKS-NL-RW/1

Regał z 2 szufladami
FKS-NL-RW/2

Regał z koszem
FKS-NL-RW/K

 

GRACE LOFT

Grace to seria mebli łazienkowych stworzonych na kanwie stylu skandynawskiego - bardzo prostych, ale mających swój unikalny charakter. Czysta linia została utrzymana dzięki usunięciu uchwytów, a surowość stylu złagodzona przez połączenie białych frontów z kolorem naturalnego drewna o subtelnym rysunku słojów. Aby całości nadać nowocześniejszy rys i niezwykły styl, pod szafkami zainstalowane zostało podświetlenie LED-owe. Sama umywalka ma dużą, ergonomicznie zaprojektowaną misę i doskonale zamyka wizualnie całą konstrukcję, natomiast delikatne zagięcie tuż nad szufladą dodaje całości nieco bardziej nowoczesnego charakteru. Połączenie klasyki stylu skandynawskiego z nieco cieplejszymi akcentami wyznacza nową jakość w estetyce – oto meble jednocześnie proste, ale i nowoczesne. To synteza tego, co najpiękniejsze w klasyce minimalizmu i w stylach stworzonych z myślą o funkcjonalności – oto styl skandynawski na miarę nowych czasów.

Wraz z doskonaleniem wyglądu, coraz doskonalsza stawała się też funkcja. Już samo podświetlenie LED, które w małych łazienkach może zastąpić oświetlenie nocne, jest tego doskonałym wyrazem. Całości dopełniają również doskonale zaprojektowane szuflady, które zapewniają sporo miejsca do przechowywania dzięki specjalnie zaprojektowanemu syfonowi i dnu misy umywalki. Całość jest wykonana z wysokojakościowej płyty oklejonej folią meblową chroniącą szafki przed odkształceniami spowodowanymi przez wilgoć. Brak klasycznych uchwytów także przekłada się na łatwiejsze utrzymanie w czystości i mniejsze ryzyko spęcznienia materiału. Szyny szuflad wyposażone zostały w systemy cichego domykania, to samo dotyczy drzwi od słupka z serii Grace. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów udało się też zmniejszyć grubość ścian szafek – choć to pozornie niewielka zmiana, świetnie wpisuje się w wytyczne stylu skandynawskiego: ma być praktycznie, a materiał trzeba dobierać tak, żeby nie marnować ani centymetra przestrzeni. I taka jest seria Grace: to meble łazienkowe dla tych, którzy nie lubią marnotrawstwa, a którzy chcą korzystać z najlepszych rozwiązań w najpiękniejszym stylu.

Szafka GRC-C-U65/46/2 +
umywalka GRACE-65

Szafka GRC-C-U85/46/2 +
umywalka GRACE-85

Szafka GRC-C-U100/46/2 +
umywalka GRACE-100

Regał GRC-C-RW

 

PLATUM

Platum to kolekcja mebli łazienkowych o przełomowym wzornictwie. Skutecznie łączą ze sobą klasyczne piękno drewna z charakterystyczną dla designerskich mebli otwartą linią. Boczne linie bryły zaznaczone są kolorem drewna "natural eiche" lub "sheffield perlgrau", natomiast fronty wykończone są odpowiednio czystą bielą lub głęboką, matową czernią. Kontrastowe kolory i brak odcinającej się, dolnej krawędzi sprawiają, że meble znakomicie komponują się z "otwartymi", nowoczesnymi aranżacjami. Idealnego kształtu mebli nie zakłócają ani uchwyty, ani frezy, które miałyby je zastąpić. Meble łazienkowe Platum mają najprostszy możliwy kształt, co pozwala zrównoważyć odważną kolorystykę i sprawia, że regały i szafki pod umywalkę zyskują elegancki, wyszukany rys. Precyzyjne wykończenie i gładkie, wyraźne krawędzie płyt meblowych sprawiają, że meble z linii Platum idealnie pasują do aranżacji wymagających maksymalnej precyzji. Brak widocznych od zewnątrz elementów montażowych pozwala wyeksponować meble w dowolnym miejscu, a użycie najnowszej generacji folii meblowych zapewnia maksymalną trwałość kolorów. Szafki pod umywalki dostępne są w czterech wariantach wielkości, a do każdej dopasowana jest ceramiczna umywalka o prostych liniach i nienagannej stylistyce. Linia umieszczona tuż pod umywalką stanowi podkreślenie modnego stylu i podkreśla stylistyczną zbieżność z wyglądem regału wiszącego.

Seria Platum to jednak nie tylko niezwykła estetyka, ale także doskonałe rozwiązania techniczne: świetne wykończenie pozwala zabezpieczyć meble przed negatywnym wpływem wilgoci i wyższych temperatur, a najlepsze materiały są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. W tej serii mebli zastosowany został system otwierania i zamykania "push open", dzięki czemu nie tylko uchwyty ani frezy nie zaburzają estetyki, ale przede wszystkim otwieranie szafek nawet wilgotną dłonią nie stanowi żadnego problemu. Bazując na doświadczeniach z poprzednimi liniami mebli łazienkowych, stworzyliśmy przestronne i funkcjonalne wnętrza: wygodna, prosta przestrzeń pozwala zmieścić wszystko, co jest potrzebne, a efektywne wykorzystanie miejsca w szufladach jest łatwiejsze dzięki dołączonym do zestawu przybornikom kosmetycznym. Meble łazienkowe serii Platum to nasza propozycja dla wszystkich, którzy oczekują bezkompromisowej funkcjonalności w najmodniejszym wydaniu.

Szafka PLT-C-U60/31 +
umywalka ISIK-60

Szafka PLT-C-U85/40 +
umywalka ISIK-85

Szafka wisząca
PLT-C-W40/72

Regał PLT-C-RW

Szafka PLT-C-U100/40L +
umywalka ISIK-100

Szafka PLT-C-U120/40/2 +
umywalka ISIK-120

 

 

SPACE

Seria mebli łazienkowych Space to innowacyjny komplet o futurystycznym wyglądzie. Odświeżony styl loftowy łączy w sobie ekstrawagancję, prostotę i efektowność w najbardziej eleganckim wydaniu. Żeby całości nadać jak najbardziej nowoczesny wygląd, z projektu usunięte zostały wszelkie uchwyty i zewnętrzne okucia. Meble z serii Space zbudowane zostały według projektu bazującego na najprostszych bryłach, natomiast za nietypowy efekt odpowiada kontrastowe połączenie czarnych korpusów, z jasnymi detalami w kolorze naturalnego drewna. Drugim nietypowym wyróżnikiem tej linii estetycznej jest otwarta przestrzeń poniżej szuflady i w centralnej części słupka. To dzięki nim meble mogą stać się nie tylko sprzętem do przechowywania różnych akcesoriów kosmetycznych, ale też centralnym elementem dekoracji w łazience czy pokoju kąpielowym.

Styl loftowy ma jeszcze jedną ważną cechę: funkcjonalność. Aby ją zachować, w tej serii zastosowano pojemną szufladę oraz dużą, prostokątną umywalkę o głębokiej misie w nietypowym kształcie. W słupku wydzielona otwarta półka nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dzięki czemu nadal ma się do dyspozycji sporo miejsca za dolnymi i górnymi drzwiczkami. Standardowo już i szuflady, i drzwi szafki domykają się cicho, co poprawia komfort i zwiększa trwałość wykończenia. Elegancka folia meblowa świetnie chroni przed wilgocią i jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Prosta bryła zapewnia optymalną dostępność przestrzeni, a zastosowanie jako podstawowego materiału nowoczesnej płyty meblowej pozwoliło zredukować wagę mebli oraz zwiększyć sztywność i trwałość całej konstrukcji. Dzięki temu, że meble Space są technicznie dopracowane i estetycznie niepowtarzalne, świetnie spełniają oczekiwania tych inwestorów, którzy łazienkę traktują naprawdę poważnie, a czas w niej spędzony chcą wspominać z przyjemnością.

Szafka SPA-C-U80/43 +
umywalka STANCE-85

Szafka SPA-C-U100/43 +
umywalka STANCE-100

Regał SPA-C-RW

 

CLER LOFT

Wisząca kolekcja mebli łazienkowych Cler Loft kierowana jest przede wszystkich do niewielkich łazienek lub toalet, w których nie ma miejsca na standardowe zestawy meblowe. To niewielkie, ale ergonomiczne meble, zaprojektowane tak, aby do maksimum wykorzystać bardzo ograniczoną przestrzeń. Bardzo prosta bryła, pozbawiona klasycznych uchwytów, które zostały zastąpione dobrze wyprofilowanymi żłobieniami lub mechanizmem push-open. To bezpieczne, nowoczesne i praktyczne rozwiązanie. Myślą przewodnią projektu jest estetyczna funkcjonalność. Mimo niewielkich wymiarów, szafki z tej linii zmieszczą nawet wysokie pojemniki z kosmetykami. Wszystkie elementy zestawu są odporne na wilgoć. Pokryta folią meblową płyta MDF zapewnia przedłużony okres eksploatacyjny oraz trwałość efektów estetycznych.

Szafka CLF-C-U40/22-40 +
umywalka VENTIDUE 40

Szafka CLF-C-U40/22-60 +
umywalka ADA-400R/L biała

Szafka CLF-C-U40/22-60 +
umywalka ADA-400R/L czarna

CLF-NE-U40/22-60 + ADA-400R/L czarna

Szafka CLF-NE-U40/22-60 +
umywalka ADA-400R/L czarna

 

CASSINI

Cassini to kwintesencja wystawnej elegancji. Linia ta w wyraźny i bezkompromisowy sposób nawiązuje do klasycznych kanonów piękna, eksponując prostotę barw, kształtów i materiałów, jednocześnie jednak przykuwając uwagę nowoczesnym wykończeniem. Cechą specyficzną tej serii są bardzo grube blaty wykończone laminatem imitującym naturalny dąb oraz umieszczone na blatach białe, ceramiczne umywalki, które tworzą doskonały kontrast z blatami. Całość bazuje na klasycznym pięknie prostopadłościanów, które są jednocześnie najbardziej funkcjonalnymi bryłami - łatwe do dopasowania, uniwersalne, estetyczne, a jednocześnie dające spore możliwości personalizacji wnętrza. Seria mebli łazienkowych Cassini została zaprojektowana w taki sposób, aby z mocno już wyeksploatowanych, ale wciąż mających spory potencjał, kanonów klasycznych, wydobyć pewne ich cechy szczególne, które w idealny sposób podkreślają niepowtarzalny charakter pozornie prostych wnętrz.

W parze z niecodzienną estetyką idzie również olbrzymia funkcjonalność. Zarówno szafki z umywalkami, jak i regały są bardzo pojemne. Ergonomiczny rozstaw półek, pojemne, szerokie szuflady i duża przestrzeń dostępna wewnątrz mebli to ich olbrzymie atuty. Zamiast klasycznych uchwytów w serii Cassini zastosowano uchwyty żłobione, które nie tylko efektownie wyglądają, ale zapewniają bardzo duży komfort. Zarówno drzwi, jak i szuflady, standardowo wyposażone są w system cichego domykania, natomiast do wykończenia wszystkich powierzchni wykorzystane zostały najwyższej jakości materiały. Korpusy wykonane są z płyty MDF foliowanej, natomiast do wykończenia blatów wykorzystano laminaty najwyższej jakości, zapewniające pełną wodoodporność oraz maksymalną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

CAS-C-U80/39 + LISA-650/450

Szafka CAS-C-U80/39 +
umywalka ceramiczna LISA-650/450

CAS-C-U100/39 + LISA-650/450

Szafka CAS-C-U100/39 +
umywalka ceramiczna LISA-650/450

CAS-C-U100/50 + MITA 3065

Szafka CAS-C-U100/50 +
umywalka ceramiczna MITA 3065

CAS-C-RW

Regał CAS-C-RW

CAS-C-U120/39C + LISA-650/450

Szafka CAS-C-U120/39C +
umywalka ceramiczna LISA-650/450

CAS-C-U120/50C + MITA 3065

Szafka CAS-C-U120/50C +
umywalka ceramiczna MITA 3065

 --

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl